Firmalara Özel Yazılım

Firmanızın ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyoruz. İş Takip, Teklif Takip, Sipariş Takip, Pazarlama Takip alanında her ihtiyaca özel web tabanlı yazılımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Hemen Teklif Al

Yüksek başarılara imza atmak adına kurduğumuz profesyonel ekibimiz ile yanınızdayız

+90 850 532 55 67 İletişim

Referanslarımızı İnceleyin

Bizi tercih eden 300'den fazla referanslarımızı inceleyiniz.

Referanslar

Firmanıza özel çözümler ve kaliteli seçenekler ile yazılım ihtiyaçlarınıza cevap verirken çözüm odaklı bakış açımızı daima ön planda tutuyoruz. Özellikle ihtiyaçlarınıza cevap veren yeni programları özel kodlamalar ile tasarlıyor ve özgün bir program sayesinde iş süreçlerinizi kusursuzlaştırıyoruz.

Webe özel çözümlerimizle işletmenizin iş akışlarının daha sağlıklı ve sürdürülebilir olmasını sağlayacak hizmetler sunuyoruz. Farklı cihazlardan erişimin mümkün olduğu ve kullanışlılığın daima ön plana çıktığı web tabanlı çözümlerimizde sizlerin ihtiyaçlarına çözüm üretmeyi önemsiyoruz.

Sektör bazlı çalışmalar ve müşteri odaklı seçenekleri dikkate alarak yenilikçi çözümlere imza atılır. Hedefi iş süreçlerini kolaylaştırmak ve personel verimliliğini sağlamak olan çok değerli çalışmalar kapsamında CMR Soft ayrıcalıklarından faydalanmanızı sağlıyoruz. Size özel çözümleri sadece sizin kullanabiliyor olmanız sayesinde rekabetçi gücünüzü de arttırıyoruz.

Müşterilerinize verdiğiniz teklifleri manuel bir şekilde hazırlayarak zaman kaybetmek yerine CMR Soft’un teklif ve iş takip modüllerini kullanarak verimliliği arttırın. Üstelik işletme performansını da iyileştirmesi beklenen bu çözümlerin sizin için sağlayacağı yeniliklerin tadını çıkarın.

Yazılım çözümlerimiz kapsamında size özel tasarlanan programlarda güvenlik ve yedekleme konusunda en iyiyi elde etmeyi vaat ediyoruz. Dışarıdan gelecek saldırılara karşı güvenlik önlemleri alınırken olası risklere karşı da yedekleme çözümlerimizi devreye sokuyoruz. Siz sadece özel yazılım çözümlerimizden güvenle faydalanmak kalıyor.

Deneyimli teknik ekibimiz ve başarılı profesyonellerden kurulu kadromuz sayesinde sizlerden gelen bütün talepleri kusursuz bir şekilde cevaplıyoruz. Yazılımlarınız ile alakalı karşılaşabileceğiniz bütün risklere cevap vermek adına profesyonelliğimizi ortaya çıkarıyoruz. Kaliteden faydalanmak sizin için de ayrıcalıklı olacak!

Akıllı Özel Yazılım Çözümleri

Günümüz şartlarında gelişen Dünya’ya ayak uydurmak için geliştirdiğimiz özel yazılımlarımız ile Hizmetinizdeyiz. İş takibi, Teklif takibi ve Pazarlama takibinin zor ve meşakkatli olduğunu biliyoruz.

Kiralama yapmadan ömür boyu kullanabileceğiniz bir yazılım için CmrSoft sizleri bekliyor..

Cmr Soft'u Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Müşteri Memnuniyeti
7/24 Telefon ve Ticket Desteği
Satış Sonrası Hizmet
Sürekli Güncel Yazılım
Tecrübeli Ekip