ERP YAZILIM

İşletmeniz için Özelleştirilmiş Yazılımlarla Verimliliği Artırın, İş Akışlarınızı Etkin Bir Şekilde Takip Edin, Özelleştirilmiş Yazılımlarla Rekabet Avantajı Elde Edin

Web Tasarımı

Kurumsal Web sitenizi tasarlarken, kullanıcıların arama motorlarından daha öncelikli olduğunu unutmayın. Kullanıcı odaklı bir tasarım, ziyaretçilerin sitede daha uzun süre kalmasına ve arama motorları tarafından daha yüksek sıralamalara sahip olmasına yardımcı olur.

E-Ticaret

Aklınızı karıştıracak paketler yok. Tek paket, Tek fiyat her zaman güncel. E-Ticaret Paketleri İşletmenizi ve İşinizi İnternet’e Taşımanızın Tam Zamanı Geldi. Aylık veya Yıllık Yenileme Ücreti Olmadan Satışlarınızın Keyfini Çıkartın.

Dijital Pazarlama

Arama Motoru Optimizasyonu ile İnternet Dünyasında Öne Çıkın ve Hedeflenen Trafik ve Dönüşümleri Yakalayın. Anahtar Kelime Araştırması ile Hedeflenen Trafik Elde Edin. Teknik SEO Optimizasyonu ile İnternet Dünyasında Öne Çıkın

Cmrsoft  Projelendirme 
Süreçleri

training2-training-icon1

Proje Tekliflendirme ve Sözleşme

İlk etapta proje ücretlendirmesi sektör ve istenilen özelliklere göre fiyatlandırılır ve karşılıklı sözleşme imzalanır. Tüm yazılım teknik destek ve sürdürülebilirliği cmrsoft güvencesi altındadır.

training2-training-icon2

Tasarım ve Sunum

Proje Tasarım ve sunum aşamalarında müşterilerimizin bizlere ilettiği tüm istekleri ve detayları göz önünde bulundurularak şekillendirilir ve sunumu müşteriye uzak toplantı veya yüz yüze yapılır.

training2-training-icon3

Teslimat ve Eğitim

Proje tasarımı bitmesinin ardından müşteriye proje teslim edilir ve alanında uzman arkadaşlarımız aracılığı ile panelin kullanım eğitimi verilir.

training2-training-icon4

Destek

Tüm yazılım hizmetlerinde minimum 2 yıl olmak kaydı ile teknik destek arkadaşlarımız herhangi bir ücret almadan destek verecektir.

Bize Ulaşın
 Lütfen Formu Doldurunuz