Web Tasarım Firmaları

| 0 YORUM | E-Ticaret | CMR SOFT

Web Tasarım Firmaları


Web tasarım firmaları genel olarak bir firmanın ya da bireyin tüm dijital ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik işlemler yapmaktadır.

Özellikle internet dünyasında var olabilmek için bir internet sitesine mutlaka ihtiyacınız var.

Eğer işletmeniz için bir web tasarım firmaları araştırması yapıyorsanız öncelikle size sunabilecek tüm ayrıntıları öğrenmeniz gerekiyor. Bir web sitesi, kolay bir şekilde gerçekleşebilecek bir işlem değildir.

Aynı zamanda profesyonel anlamda hizmet verebilecek web tasarım firmaları ile anlaşmanız gerekmektedir. Öncelikli olarak sizden talep edilen bilgilerin net bir şekilde karşı tarafa sunulması ve isteklerin net bir şekilde dinlenilmesi gerekiyor.

Özellikle e-ticaret siteleri için anlaşmaların her iki tarafında şeffaf olması gerekir. Eğer şeffaflık her iki taraf içinde geçerli olmazsa çok yoğun sıkıntılar yaşanabilecektir.

Web Tasarım Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Web tasarım firması seçerken nelere dikkat etmeliyiz sorusu sadece bugünün değil son on yılın en önemli sorularından bir tanesidir.

Zira artık işletmeler dahi dijital ortama taşındı. Bugün hala internette olmayan bir işletmenin kazançlarında yüksek derecede düşüş görülür. Bunun engelleyebilmenin en mantıklı yolu ise web tasarım firması seçerken dikkat etmeniz gereken kuralları bilmenizdir.

Eğer ne istediğinizi çok iyi bilir ve karşı tarafa çok net bir şekilde tarif ederseniz yüksek ihtimalle kazanabileceğiniz tüm doğru işlemlere sahip olursunuz. İşletmenize ait web siteyi tasarlayacak ve programlayacak olan firmayı seçerken mutlaka en profesyonel ekibi seçmelisiniz.

Web tasarım bugün bir bakkal tarafından dahi yapılabilir duruma geldi, bu gibi sakıncalı durumlardan etkilenmemek ve hem maddi hem manevi zarara uğramamak için web tasarım firması seçerken dikkat etmeniz gereken kuralları sizin için hazırladık.

İşte tüm ayrıntılar…

Bir Web Sitede Hangi Özellikler Olmalı?

Kurumsal web tasarım hizmeti veren firmaların gerçekleştirdiği işlemlerde genellikle profesyonel anlamda her türlü özellik bulunur. Ancak bu özellikler ödediğiniz ücrete tabii değildir. Nedeni ise mevcut müşteriyi hem firmaya bağımlı hale getirmek hem de daha fazla para kazanmaktır.

Ancak Cmr Soft olarak verdiğimiz kurumsal web tasarım hizmetinde herhangi bir kısıtlama yoktur. Ürettiğimiz her web tasarımda ve sitede kullanılabilecek tüm özellikleri barındırmaktayız.

Ayrıca müşterilerimize sunduğumuz garanti ve ücretsiz teknik destek gibi ayrıntıların bulunması gerekir. Bir web site içerisinde kapsamlı SEO çalışmaları, grafik çalışmaları, yazılım sorunları destekleri ve reklam hizmetimiz bulunmaktadır.

Cmr Soft Hangi Hizmetleri Verir?

Cmr Soft, bir web tasarımı yapmakla kalmaz aynı zamanda dijitalde var olabilmeniz için tüm kaynakları kullanmanıza olanak sağlar.

Öncelikli olarak web tasarımınız için ekibimiz özenli bir şekilde çalışma sürdürür. Onayınızın ardından yayına alınan web sitenizin dijitalde varlığını sürdürebilmesi ve gerçek müşterilere ulaşabilmesi için tüm reklam ve pazarlama kaynakları kullanılır.

Kontrol panelli web sitenizin tüm kontrolü elinizde olsa da profesyonel destek almak için Cmr Soft ile çalışmayı tercih edebilirsiniz.

SEO Uyumlu Siteler Üretiyoruz!

Sizin için ürettiğimiz web sitelerin tamamı SEO uyumlu olur. SEO yani Search Engine Optimization Türkçe karşılığı ile arama motoru optimizasyonu uyguluyoruz.

Bu sayede web siteniz dilediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alıyor. Bu da size gerçek müşteri / okuyucu kitlesi oluşturuyor.

Reklam Kaynaklarını Kullanıyoruz!

Talebiniz ve onayınız sonrasında sizin için ürettiğimiz web site için tüm dijital reklamcılığın gücünü kullanıyoruz. Web siteniz ile gerçek müşterilerin etkileşim içerisine girmesini ve satın alım gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

1 Yıl Ücretsiz SSL Sertifikası Sağlıyoruz!

Sizin için özel olarak hazırladığımız web sitenin SSL sertifikasını 1 yıl boyunca ücretsiz olarak karşılanıyor. Cmr Soft olarak sizlere güvenliğin anahtarını ücretsiz olarak temin ediyoruz. (Piyasa değeri en düşük 30 Dolar)

Domain ve Hosting Cmr Soft Tarafından Karşılanıyor!

Web sitenizin var olabilmesi için hem domain (Alan Adı) hem de hosting (Web Sunucusu) gibi ürünleri ücretsiz sağlıyoruz.

Burada harcanabilecek ortalama rakam ise 100 Dolar civarında oluyor. Ancak Cmr Soft tüm bu hizmetleri size ücretsiz olarak temin ediyor.

3 Yıl Teknik Destek Ücretsiz!

3 yıl boyunca köklü değişimler dışında tüm yazılımsal ve grafiksel sorunlarınıza ücretsiz teknik destek sağlıyoruz. Bu da Cmr Soft’un en büyük sözüdür!

Web Tasarımınız var ise ücretsiz analiz etmemiz için bizim ile buradaki formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Web Siteniz yok ise buradaki formu doldurarak size özel fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca E-Ticaret Paketleri Makalemizi de inceleyerek E-Ticaret konusunda bilgi edinebilirsiniz.


Henüz bu bloğa ait yorum bulunmamakta.


Herkese açık bir yorum ekle…