Web Tasarım

SEO Uyumlu Web Tasarım


SEO kurallarına uygun ve arama motorlarının benimseyeceği tarzda tasarlanmış web sitesi ile markanızı ön plana çıkaracak çalışmalara imza atıyoruz. Ürün ve hizmetlerinizin çok geniş kitlelere yayılabilmesi amacı ile çalışmalar gerçekleştiriyoruz.


Web Tasarım Gelişmiş Altyapısı


Web tasarım hizmetlerimizde sadece görsel açıdan değil kodlama ve yazılım konusunda da harikalar yaratıyoruz. Web tasarım projelerimizin alt yapısını harika bir şekilde tasarlarken yedekleme ve saldırılara karşı etkin koruma çözümleri ile sizlerin taleplerine cevap veriyoruz.


Mobil Uyumlu Web Tasarım


Web tasarım çözümlerimizde en önemli konulardan biri olan mobil uyumluluğu kusursuz bir noktaya taşıyoruz. Kullanıcı deneyimini kusursuz bir noktaya taşıyan üstelik site trafiğini de arttıran seçeneklerle sizlerin taleplerine çözüm üretiyoruz.


Web Tasarım Kullanıcı Dostu Arayüz


Web tasarım hizmetlerimiz kapsamında sizlere sunduğumuz birbirinden özel seçenekleri kullanıcı dostu arayüz ile daha kaliteli bir noktaya taşıyoruz. Arayüzün daha kullanılabilir ve kaliteli olmasını sağlamak adına çalışmalar gerçekleştirirken sürekli güncellemeler ile size destek oluyoruz.


Web Tasarım için 2 Yıl Ücretsiz Destek


Web tasarım hizmetimiz kapsamında tasarlanan web sayfanız ile ilgili karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun için 2 yıl boyunca ücretsiz teknik destek imkânı sunuyoruz. Bu sayede web sitenizin sürekli güncel kalmasını ve sorunsuz hizmet vermesini destekliyoruz.


Web Tasarım 7/24 Sorunsuz Destek


Web siteniz ile ilgili karşılaştığınız sorunları gidermek ve daha başarılı bir web sitesine sahip olmanıza katkı sağlamak açısında 7/24 sizlere yardımcı oluyoruz. Farklı iletişim araçları ile sizlerin taleplerine cevap verirken kaliteli çözümleri daima ön planda tutuyoruz.

 

%100 SEO ve Mobil Uyumlu Web Sitesi

Kontrol Panelli ve Tamamen Size Ait Özel Tasarımlı Web Sitesi En Az 2 Yıl Ücretsiz Destek.

Kurumsal Web Tasarım

Firmanıza Özel Kurumsal Web Tasarımları ile Her Zaman Bir Adım Önde Olun. Cmr Soft Olarak Sadece Web Tasarlamıyoruz. Firmanızın Kimliğini Dijital Dünya’ya Taşıyoruz.

Gelin Siz de Cmr soft Farkı ile Tanışın.

Cmr Soft'u Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Müşteri Memnuniyeti
7/24 Telefon ve Ticket Desteği
Satış Sonrası Hizmet
Sürekli Güncel Yazılım
Tecrübeli Ekip