E-Ticaret Paketleri  

E-Ticaret Paketleri İşletmenizi ve İşinizi İnternet'e Taşımanızın Tam Zamanı Geldi. Aylık veya Yıllık Yenileme Ücreti Olmadan Satışlarınızın Keyfini Çıkartın. Cmr Soft Akıllı E-Ticaret Sistemleri Sayesinde işinize Odaklanın

 

Mobil Uyumlu E-Ticaret

Mobil uyumluluğu ile platform fark etmeksizin size çözümler sunan e-ticaret modülümüz ile dilediğiniz yerden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve anlaşılır ara yüzü sayesinde e-ticaret modülümüzün ayrıcalıklarını yaşamaya hazır olun!

 

Özel Entegrasyon

Ürün ve pazaryeri entegrasyonlarında size özel çözümler sunarak kısa sürede yüksek performans almanızı sağlayacak ayrıcalıkları ön plana çıkarıyoruz. Size özel geliştirmeler sayesinde satış rakamlarınızı zirveye çıkaracak çalışmalar ile sizlere destek oluyoruz.

 

Gelişmiş E-Ticaret Altyapısı

Yazılım ve kod alt yapısı ile birbirinden özel seçenekler sunmayı başaran e-ticaret alt yapımız güncelliği ve orijinalliği ön plana çıkarıyor. Müşteri taleplerine özel çözümler sunmasının yanı sıra güncelleme olanakları da gelişmiş altyapımızın ön plana çıkan nitelikleri olmayı başarıyor.

 

Kullanıcı Dostu E-Ticaret Paneli

E-ticaret sayfalarınızın yönetimini gerçekleştirirken sektör ve kullanıcı odaklı çözümlerden faydalanmak ister misiniz? O halde kullanımı kolay ve tek tıkla pek çok işleme olanak sağlayan e-ticaret kontrol panelimizin ayrıcalıklarını yaşamaya başlayın!

 

7/24 Sorunsuz Destek

E-ticaret paketlerimiz ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunarken kaliteli ve çözüm odaklı hizmetlerimizi 7/24 müşteri desteği ile kusursuzlaştırıyoruz. E-posta, WhatsApp, Call Center ve Ticket sistemi ile yazılım ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanmanıza imkân sağlıyoruz. Sorunlarınızı hızlı ve pratik bir şekilde çözüyoruz.

 

Kargo,Ödeme Sistemi ve Muhasebe Program Entegrasyonları

E-ticaret alt yapınızı; kargo, ödeme ve muhasebe programları ile entegre ederek başarılı bir e-ticaret sistemi kurmaya ne dersiniz? Size sunduğumuz başarılı paketler ile birbirinden özel entegrasyonları sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik otomatik çalışma sistemi ile e-ticarette daha başarılı işlere imza atmanızı da sağlıyoruz.

 

Hemen Teklif Al

Yüksek başarılara imza atmak adına kurduğumuz profesyonel ekibimiz ile yanınızdayız

+90 850 532 55 67 İletişim

Referanslarımızı İnceleyin

Bizi tercih eden 300'den fazla referanslarımızı inceleyiniz.

Referanslar

E-Ticaret Paketleri Uzun Yıllara Dayanan Tecrübelerimiz ile Sizler İçin Hazırladığımız ve Sürekli Geliştirdiğimiz Akıllı E-Ticaret Sistemimiz Kiralama Değil Tamamen Size Ait Olma Özelliği Taşımaktadır. Gelin Doğru Olanı Seçin ve Hemen Dijital Dünya’da E-Ticaret Mağazanızı Açın.

Cmr Soft'u Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Müşteri Memnuniyeti
7/24 Telefon ve Ticket Desteği
Satış Sonrası Hizmet
Sürekli Güncel Yazılım
Tecrübeli Ekip