Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

| 0 YORUM | E-Ticaret | CMR SOFT

Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

Web Sitesi Tasarımı Fiyatları. Artık dijital bir çağda yaşıyoruz ve dijital çağın gerekliliği internette çevrimiçi olabilmektir. Kişisel, kurumsal ya da vakıf gibi özel kuruluşların internette var olabilmesi, müşterilerine ve üyelerine hizmet verebilmesi gerekmektedir.

Özellikle özel kuruluşların ve şirketlerin, kişisel ad sitelerinin web tasarımı profesyonel düzeyde üretilmelidir.

2020 yılında değişen web sitesi tasarım trendleri ile beraber müşterilerin / ziyaretçilerin yorulmaması, web site içerisinde daha özgür ve kolay bir şekilde gezinebilmesi, aradıkları bilgileri net bir şekilde bulabiliyor olmaları gerekmektedir.

Eğer profesyonel bir görünüm elde etmek ve müşterilerinize / ziyaretçilerinize muhteşem görünmek istiyorsanız freelance web tasarım hizmeti yerine profesyonel kadrolu bir web tasarım ajansı ile çalışmanız gerekmektedir.

Web Tasarım Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Web tasarım ajansı seçerken mutlaka profesyonelliğe dikkat etmeniz gerekmektedir.

Özellikle markanızı benimseyecek, markanızı tanıyabilecek, renklerinize uygun tasarımı ve müşteri kitlenize göre yazılım üretebilecek bir web tasarım ajansı ile çalışmanız gerekmektedir.

Eğer sizi en az sizin kadar iyi tanıyacak bir web tasarım ajansı ile çalışmazsanız hem müşterileriniz mağdur olur hem de markanız.

Bu sebepten ötürü mutlaka sizi en az sizin kadar iyi tanıyabilecek, iletişimi kuvvetli ve tasarım ruhu yüksek bir ekip ile çalışmanız gerekir.

Web Sitesi Tasarımı Fiyatları İçerisinde Domain Hosting 1 Yıl Hediye

Web-Tasarım-Fiyatları

Web-Tasarım-Fiyatları

Cmr Soft, sizin istek ve ihtiyaçlarınızı net bir şekilde anladıktan sonra tüm profesyonel web tasarım kadrosu ile toplantı yapar.

Yapılan toplantıdan sonra alınacak kararlar doğrultusunda web sitenizin tasarım aşamasına geçilir.

Sizi dijital ortamda anlatabilmek, vereceğiniz hizmetleri kullanıcılarınıza kullanılabilir hale getirmek ve gerektiğinde sipariş oluşturabilmek, form doldurabilmek gibi en temel özelliklere çalışır.

Yani Cmr Soft müşterilerinizin web siteniz aracılığı ile size dönüşüm kazandırabilmesi için kreatif ekibi ile koordine çalışır.

SSL Sertifikası, Admin Paneli, Görseller ve Açıklamalar

Sitenizin güvenilirlik imajı kazanabilmesi adına SSL sertifikasına ihtiyacı vardır.

SSL Sertifikası sitenizin güvenilir olduğunu ibare eden bir yazılım parçacığıdır. Bu parçacık olmadığı zaman tarayıcılar sitenizin güvenilir olmadığını kullanıcılarınıza gösterir.

Cmr Soft web tasarımı yapılacak olan her web site için ücretsiz SSL Sertifikası temin edebilmektedir.

Piyasadan satın alınacak olan standart bir SSL Sertifikası, en düşük 30 Dolar fiyat bandındadır. Ancak Cmr Soft bunu size ücretsiz sağlayabilir.

Sizin için hazırlayacağımız web sitelerin içeriğinde mutlaka admin paneli yer almaktadır.

Admin paneli sayesinde web sitenizin kendinize göre güncellenebilmesi, görsellerinizin ve içeriklerinizin web sitenize yüklenebilmesi sağlanmaktadır.

Web Sitesi Tasarımı Fiyatları

Web sitesi tasarımı fiyatları teklif usulü verilebilir. Müşterilerin talepleri, nasıl bir görünüme sahip olabileceği, kullanılacak olan yazılım dillerine yetkin personelin atanması, tasarım ekibinin markadan gelecek olan briefingi net bir şekilde anlayabilmesi, en uygun fiyatlandırmanın yapılabilmesi için birer anahtar kelimedir.

Web sitesi tasarım fiyatları verilmeden önce mutlaka bizimle buradaki bağlantıdan iletişime geçmeli ve teklif istemeniz gerekmektedir.

Cmr Soft Web Tasarım Hizmeti

Cmr Soft, web siteniz için mükemmel görünümü kazandırabilmek, arka planda sorunsuz bir şekilde çalışan yazılım kodlarını üretebilmek ve müşterilerinize dijital ortamda profesyonel hizmet verebilmek için çalışır.

Sizin için üretilecek olan bir web site Cmr Soft tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır.

Web sitenizde oluşacak olan her türlü yazılımsal ya da tasarımsal sorunlarda ücretsiz bir şekilde sorun giderebilir.

Profesyonellik açısından mükemmel bir hizmet verebilmek adına hemen bizimle buradaki bağlantıdan iletişime geçebilir, Referanslar sayfamızdan tüm referanslarımızı görebilirsiniz.

Ayrıca var olan sitenizi incelememiz ve gerekli eksikleri ücretsiz raporlamamız için bize buradan ulaşabilirsiniz.


Henüz bu bloğa ait yorum bulunmamakta.


Herkese açık bir yorum ekle…