Stoksuz E-Ticaret

| 0 YORUM | E-Ticaret | CMR SOFT

Stoksuz E-Ticaret

Stoksuz E-Ticaret, Dropshipping adı ile anılan yeni nesil ticaret biçimi, küçük veya orta halli firmalar tarafından tercih edilmektedir. Kullanılan en yaygın yöntemi ise XML olarak bilinen ürün temin etme yöntemidir.

Pazarlama konusuna karşın bir deneyiminiz varsa birçok e-ticaret siteleri duymuşsunuzdur.

E-ticaret yapan kişileri, ürünleri toptan nakit bir şekilde alarak kendine depolayan daha sonra kişi e-ticaret sitesi açarak üzerine de kar oranını ekleyip satan kişi olarak tanımlayabiliriz.

Büyük sermayeler gerektiren işler gibi görünüyor olsa da günümüz şartlarında bir miktar yatırımla e-ticaret yapabilmektedir. Son yılların gözdesi haline gelen stoksuz e-ticaret bir diğer adı ile Dropshipping Cmr Soft ile bilinmesi gereken her bilgiyi sizler için hazırladık.

Stoksuz E-Ticaret Nedir?

Stoksuz E-Ticaret mantığı oldukça basittir. Satışını yapmak istediğiniz ürünü uygun fiyatlara alışını yapıp üzerine kar marjınızı ekleyerek tüketiciye satışa sunmaktır.

Büyük ve önemli unsurlarından biri ise satın alacak olan kişinin stoklamadan ve kargo süreci devreye girmeden satabilmesini sağlamasıdır.

2006 senesinde Aliexpress gibi sitelerle gelişme göstermiştir. Çin, Tayvan, Tayland gibi ülkelere uygun fiyata satışı sağlanan ürünlerin üreticiden direkt olarak müşterilere kargosunun sağlanmasına e-ticaret yani dropshipping denilmektedir.

Bu sayede stoksuz e-ticaret elde edilen ciro ise oldukça fazla olmaktadır. Günümüzde e-ticaret neredeyse yok denilebilecek kadar az bir yatırımla başlayarak çok fazla kar marjına ulaşılan bir model haline gelmiştir.

Sizlerde bu konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, bir öncülüğe ihtiyaç duyar iseniz Cmr Soft sizlere bu konuda en iyi hizmeti sunacağından emin olabilirsiniz.

Stoksuz E-Ticaret

Stoksuz E-Ticaret Nasıl Faaliyet Gösterir?

E-ticarete başlamak için iki farkı e-ticaret sitesi bulunmaktadır.  Birinci stoksuz e-ticaret sitesini şahsi olarak açılan ve müşterilerinize satmakta olacağınız ürünleri pazarlamak içindir. Bir diğeri ise satacak olduğunuz ürünlerin alım yaptığınız firma ya da üreticilere ait e-ticaret siteleridir.

Bu sayede müşterilerinize internet üzerinden oldukça kolay bir şekilde ulaşabilir, sitedeki ürünleri yönlendirebilir ve en önemlisi güvenilir bir alışveriş sağlayabilirsiniz.

Stoksuz E-Ticaret Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Fazlasıyla avantajları bulanan e-ticaretin başlıca olanların bahsedecek olursak;

  1. Depo sorunu yaşanmayacağı için bu alanda işçi çalıştırmanıza ve takip etmenize gerek kalmayacaktır.
  2. Satışı olacak ürünlerden stoklama masraflarını kazanç olarak sizlere geri dönecektir.
  3. Kargo işlemleri ürünleri aldığınız kurum tarafından gerçekleşeceği için personel veya anlaşmalı kargo şirketlerine de ihtiyaç duymayacaksınız.
  4. Ürünler henüz stok olmadan bile tüketicilerine satış imkanı sağlayabilirsiniz.
  5. Stok bedeli olmadığı için bir çok ürün dahilinde satışlar yapabilirsiniz.
  6. Dilediğiniz ülkede dilediğiniz sayıda siteler kurabilirsiniz.
  7. Personel, gümrük, depo, fatura, muhasebe gibi bir çok faktöre gerek duyulmadığı için tüm giderler gelir olarak kazancınıza ek yansıyacaktır.

Daha fazla avantajları öğrenmek bu yolda emin adımlarla ilerleyerek büyük başarılara imza atmak isterseniz eğer Cmr Soft ile adım adım takip edeceğiniz bu platformda hizmet vermek için sizleri bekliyor.

Herkes Stoksuz E-Ticaret Yapabilir mi?

E-ticaret yapabilmek için herhangi bir para miktarı veya yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Herkes dropshipping kullanıcısı olarak ek gelirler elde etmeleri mümkündür.

Herkes Stoksuz E Ticaret Yapabilir mi

Herkes Stoksuz E-Ticaret Yapabilir mi?

Nerede olduğunuz hiç fark etmeksizin satışlarınızı işleme koyabilirsiniz. Hedeflerinin yanı sıra girişimci ruhuna sahip, kendi kendinin patronu olmak isteyenler, sermayesini riske atmak istemeyenler, finansal özgürlüğünü eline almak isteyenler için stoksuz e-ticaret işini üstlenebilirler.

Cmr Soft Sizler İçin Neler Yapıyor?

En başta satış yapmanızı sağlayacak taktikler verilmektedir. Onaylanmış ve garantisi verilen metotlarla sizlere sağlayacağınız geri dönüşümlerin garantisini vermektedirler. Adım adım ilerleyerek stoksuz e-ticaretin püf noktalarını sizlerle paylaşıyoruz.

Stoklu, Stoksu veya kendi ürünlerinizi satacağınız e-ticaret paketlerimiz ile ilgili bilgi almak için https://www.cmrsoft.com/iletisim/ bağlantıya tıklayarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca E-Ticaret Paketleri makalemizi okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz


Henüz bu bloğa ait yorum bulunmamakta.


Herkese açık bir yorum ekle…