E-ticaret Paketleri Karşılaştırma

| 0 YORUM | E-Ticaret | CMR SOFT

E-ticaret Paketleri Karşılaştırma

E-ticaret paketleri karşılaştırma süreci her birimiz için zorlu bir süreç olabilir. Özellikle e-ticarete büyük hayaller ve umutlarla girecek olan misafirlerimiz için öncelikle şundan bahsedelim. E-ticaret paketi var olan özelliklere göre seçilirse bu her zaman doğru bir seçenek olmayabilir. Tüm özellikleri ile beklentilerinizin üstünde olan bir e-ticaret paketi satın almış olabilirsiniz. Ama bu her zaman yararlı olan bir işlem değildir.

E-ticaret paketi karşılaştırmak isteyen müşterilerimizin büyük bir çoğunluğu aynı yanılgı içerisinde resmen döngüye girerler. Pek çok e-ticaret paketi karşılaştırma sitesi, e-ticaret paketi satış sitesi, e-ticaret uzmanı ve e-ticaret danışmanı sitesinden göreceğiniz benzer özellikler ile karşılaşırsınız. Bütçenize göre planlamalar ve dağıtımları yapılmış ancak gelecekte nasıl destek verileceğinden bahsedilmemiştir. Tüm özellikleri aylık ve yıllık paketlerle satın alabilirsiniz. Ancak satın alımınız bittikten sonra alabileceğiniz teknik destek süresi belli değildir. İşte e-ticaret paketleri karşılaştırma sitelerinde yapılan en büyük yanlışlar bunlardır. Oysa sizin için çok daha spesifik bir seçenek var. Ne mi?

E-ticaret Paketleri Karşılaştırma Cmr Soft İle Güvende Kalmak

E ticaret Paketleri Karşılaştırma cmr

E-ticaret Paketleri Karşılaştırma

Cmr Soft, müşterilerine paket sunumu yapmaz. Var olan e-ticaret yazılımı içerisinde kısıtlanmış özellik yoktur. Müşteriye göre fiyatlandırma, isteğe göre özellik ekleme ve çıkarma gibi finansal güce dayalı sistem yoktur. Cmr Soft, müşterilerin bir paket satın alması halinde tüm özellikleri aktif hale getirir.

Finansal akışı sağlayamayacak olan müşteriler için dahi 3 yıl ücretsiz garantili teknik destek vardır. Bu da bir e-ticaret paketi satın almanız halinde e-ticaret sitenizin en az ilk üç yılında Cmr Soft tarafından teknik destek alabileceğiniz anlamına gelir. Başlangıçta uygun olmayan bir seçenek gibi görünebilir. Ancak e-ticaret paketleri karşılaştırma sitelerinde karşılaşılan ve bir şekilde ikna olunan teknik özellikle zaten Cmr Soft e-ticaret paketi içerisinde yer alır. Bu paketlerin hiçbiri size paket paket sunulmaz. Tek satın alımda Cmr Soft tarafından geliştirilmiş olan tüm teknik özelliklere sahip olursunuz.

Cmr Soft İle Saygı Görün

Cmr Soft, e-ticaret paketleri karşılaştırması yapan işletmelerin aksine müşterilerine her zaman sonsuz saygı duyar. Bunun anlamı ise şu: Bugün bir e-ticaret paketi satın almak istiyorum dediğinizde zihninizdeki tüm sorulara anında cevap bulabilirsiniz. Bir e-ticaret paketi satın aldınız, memnun değilsiniz. Yazılımınız içerisindeki tüm sorunlar ve sizi memnun etmeyen tüm olasılıklarla yine Cmr Soft ilgilenebilir. Önceliğimiz her zaman e-ticarete olan aşkımızdır. Bu sebepten ötürü memnun olmayan müşteriye her zaman sonsuz saygı gösterir ve elimizden gelenin daha iyisini yaparız.

E-ticaret Paketi Karşılaştırma Nasıl Yapılır?

Yine de seçimi yapamadınız, e-ticaret paketi karşılaştırma yapmak istiyorsunuz. Bunu da anlıyoruz. E-ticaret paketi karşılaştırması rahatlıkla yapılabilir. Hangi paketin hangi paketten daha üstün olduğu çok rahat anlaşılabilir. Ama hangi e-ticaret yazılımı sizin için doğru seçenek bu işte en zor sorulardan bir tanesidir. O halde sizin için hayati birkaç ipucu verelim:

  • Sanal dünyanın patronu Google ile anlaşabilecek bir yazılım seçin.
  • Bu yazılım içerisinde mutlaka SEO araçları yer alsın.
  • Yazılım kodları sıkışık ve yüksek boyutlu olmasın.
  • Karmaşık kodlarla kurulmuş, sürekli hata verecek olan bir yazılımı seçmeyin.
  • Müşterilerin satın alım sürecini, müşteri deneyimini etkileyecek bir arayüz seçin.
  • Her zaman ulaşılabilir olmaya özen gösterin.
  • Müşterinin sitenizde gezinme olasılığı düşük olan e-ticaret yazılımlarını tercih etmeyin.
  • Önce müşteri deneyimini zenginleştiren e-ticaret yazılımlarını tercih edin.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi e-ticaret paketi karşılaştırması çok kolay yapılır. Bunun için dahi özenle hazırlanmış web siteler var. Ama önemli olan e-ticaret paketi karşılaştırması yapmanıza gerek olmayan, sizin için doğru olan, müşterinizi kaçırmayacak olan e-ticaret yazılımını seçmek olacaktır.

Ne duruyorsunuz? Hemen Cmr Soft ile iletişime geçin. Size e-ticaret desteğini hemen ücretsiz verelim…


Henüz bu bloğa ait yorum bulunmamakta.


Herkese açık bir yorum ekle…