E-Ticaret Paketleri

| 0 YORUM | E-Ticaret | CMR SOFT

E-Ticaret Paketleri

İşini bugün internete taşımak isteyen on binlerce kişinin en büyük sorunu kesinlikle e-ticaret paketleri Özellikle tutarsız bir şekilde sunulan paketler içerisinde kaybolan ve hangi paketi seçeceğini bilemeyen müşterilerimizi bilgilendirmek ve hangi paketi kendilerine uygun bir biçimde seçmeleri gerektiğini anlatacağız.

İnsanların en büyük sorunlarından bir tanesi kesinlikle işini internete taşıma evresidir.

Özellikle bir işletmesi bulunan ancak hala internette bir mağazası olmayan kişilerin aklına bir fikir olarak gelen ancak hala e-ticaret paketi satın almamış olan kullanıcıların daha kolay karar verebilmesi ve hızlı bir şekilde internete taşınması gerekmektedir. İnternet ortamında insanların daha hızlı bir şekilde alışveriş yaptıkları saptanmış bir gerçektir.

Özellikle Korona virüs salgını döneminde e-ticarete sahip olan tüm işletmeler neredeyse %100’e yakın kârlılık elde ettiler.

Neden E-ticaret Paketlerine İhtiyaç Duyarız?

Bu sorunun cevabı çok basittir. Sokağa çıkma yasağı dönemlerinde insanlar evlerinden dahi milyonlarca liralık işlem gerçekleştirdi.

Bunu sağlayan en önemli ayrıntı ise tabii ki e-ticaret paketleri oldu. İnsanlar e-ticaret siteleri sayesinde evlerinden çıkmadan, işletmelerini açmadan, herhangi bir personel çalıştırmadan satış yapabildiler.

Ancak e-ticaret sitesi olmayan işletmeler ise sokağa çıkma yasağında gelir elde edemedi. Ödemeleri yapmakta zorlandılar ve personellerin maaşlarını ödeyemediler. İşte böyle zor günlerde dahi gelir elde edebilmek için mutlaka e-ticaret sitesine ihtiyacınız var.

Mağazanızın 7 gün 24 saat açık kalması mümkün mü? Her işletme için bu geçerli bir seçenek değil. Hem maliyet açısından hem de satış rakamının değişimi açısından Türkiye’de pek çok mağazanın gece saatlerinde açık kalması doğru değil.

Giyim sektöründe hizmet veren bir mağazanın gece 03.00 saatlerinde açık olmasını takiben gelir elde etmesi çok zor bir ihtimaldir.

Ancak e-ticaret sitesi olan bir giyim mağazasının günün her saatinde dolgun bir şekilde satış yapabilmesi mümkündür.

Hem de lojistik gibi sorunların daha kolay bir şekilde çözülebilmesi gibi seçenekler sağlar. E-ticaret paketleri ile seçiminizin ne kadar doğru olacağını daha net anlayabilmeniz için soru – cevap bölümüne geçelim…

E-ticaret Paketi Kurulumu Esnasında Ücret Ödemem Gerekiyor mu?

E-ticaret paketi kurulumu esnasında herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Yazılım/destek ekibimiz 7 gün 24 saat tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için çalışmaktadır.

E-ticaret Paketi Demo Adresi Var mı?

E-ticaret paketi demo adresi var. Demo İstek Buradaki adresten gelecekte sahip olabileceğiniz e-ticaret sayfanızın demosunu isteyebilirsiniz.

E-ticaret Paketleri Nelerdir?

Cmr Soft olarak müşterilerimizin tamamına tek ve full özellik kapasiteli paket sağlamaktayız. Örneğin; düşük özellikli e-ticaret paketi ya da full özellikli e-ticaret paketi gibi seçeneklerimiz yok. Tüm müşterilerimiz e-ticaret yazılımımızın tüm özelliklerinden tek bir satın alım sonrası kullanabilir.

E-ticaret Paketleri Ne Kadar Süre İle Güncellenir?

E-ticaret paketlerimizin ne kadar süre ile güncellendiğine dair spesifik bir cevap verememekle birlikte tüm güncellemelerimizin ücretsiz ve anında entegre olduğunu bildirmeliyiz. Bir müşterimizin gelecekte oluşacak tüm güncellemelerden ücretsiz bir şekilde faydalanabilmesini sağlıyoruz.

E-ticaret Paketleri Herhangi Bir Komisyon Alınıyor mu?

E-Ticaret-Paketleri-Faydaları

E-Ticaret-Paketleri-Faydaları

E-ticaret sitenizden herhangi bir komisyon elde etmiyoruz. Örneğin; Amazon.com.tr web sitesindeki mağazanızın satışından Amazon bir komisyon elde ediyor. Ancak CmrSoft olarak böyle bir beklentimiz ve çalışmamız yok.

E-ticaret Paketi İçerisinde Hangi Ödeme Altyapıları Kullanılabilir?

E-ticaret paketi içerisinde dilediğiniz ödeme altyapısını kullanabilirsiniz. Bankalarla yapılacak olan sanal pos çalışmaları, aracı ödeme kanalları ya da banka havaleleri gibi seçenekler ile müşterilerinizden özgürce ödeme alabilirsiniz.

E-ticaret Site Kurulumu Aşamasında Bana Yardım Edecek misiniz?

E-ticaret sitenizin kurulumu aşamasından yayın aşamasına kadar tüm teknik desteği sağlıyoruz. Sağlıklı çalışan bir web sitesine sahip olana kadar destek sağladığımız gibi ileride oluşabilecek olası hatalar ve sorunların oluşmaması ve sorunsuz bir şekilde satış yapabilmeniz için yazılım ekibimiz gayretli bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

E-ticaret Paketi Fiyatları Ne Kadar?

E-ticaret paketi fiyatları konusunda maliyetlerin en asgari biçimde olabilmesi için teknik ekibimiz ve destek ekibimiz çalışmalarını sürdürüyor. Potansiyel müşterilerimizin e-ticaret paketi fiyatları konusunda mağdur olmamaları ve gelecek dönemde herhangi bir sorun yaşamamaları adına önemli adımlar atıyoruz. Teklif Almak İçin Teklif İste Tıklayarak Özel Fiyat İsteyebilirsiniz. Ayrıca Referanslarımız bağlantısına tıklayarak mutlu müşterilerimizin listesine ulaşabilirsiniz.


Henüz bu bloğa ait yorum bulunmamakta.


Herkese açık bir yorum ekle…