Google Ads

AdWords Kampanya Yönetimi


AdWords çalışmalarınızda kampa yönetimi hizmetlerimiz ile süreci baştan sona sizin adınıza sürdürüyoruz. Dijital reklama önem veren ve bu anlayıştan hareketle size en başarılı çözümleri sunan ekibimizin kalitesi ile kampanyalarınızın başarıya kavuşması adına elimizden geleni yapıyoruz.


Anahtar Kelime Araştırması


AdWords kampanyalarınızın en önemli aşaması olan anahtar kelime araştırmasını en kaliteli araçlar ile gerçekleştiriyoruz. Hacmi ve tıklama başına maliyeti en ideal anahtar kelimeleri seçtikten sonra size analizlerimizi sunuyoruz. Anahtar kelimede en ideal çalışmalar için profesyonelliğimizden yararlanabilirsiniz.


Yeniden Pazarlama Stratejileri


Pazarlama stratejilerinde dinamik bir yapıya sahip olmak ve sürekli gerçekleşen değişimlere ayak uydurmak için yeniden pazarlama stratejilerimizden faydalanabilirsiniz. Markanızı öne çıkaracak ve reklam çalışmalarınıza anlam katacak çözümler için size destek oluyoruz.


Rakip Analizi


Rakiplerinizin neler başardığını ve nasıl performans gösterdiğini ölçerek daha başarılı bir sonuç almak ister misiniz? Doğru araçlarla gerçekleşmiş kaliteli rakip analizi için bize başvurarak kısa sürede en kaliteli seçeneklerden faydalanabilirsiniz.


Web Site Analizi


Web site analizi çözümlerimiz kapsamında sayfanızdaki bütün eksikleri keşfedebilir ve bu eksikleri gidermek için çalışmalar yürütebilirsiniz. Düzenli bir şekilde gerçekleştirilecek olan analizler sayesinde web sitenizde en yüksek performansı yakalayabileceksiniz.


Aylık Raporlama


Web siteniz ve reklam çalışmalarınız ile ilgili aylık raporlama sayesinde çok değerli çözümler elde edebileceğinizi biliyor muydunuz? Aylık raporlar sizin için kusursuz bir yol haritası çizmemize ve verimliliği zirveye çıkarmamıza destek olacak!

 

%100 SEO ve Mobil Uyumlu Web Sitesi

Kontrol Panelli ve Tamamen Size Ait Özel Tasarımlı Web Sitesi En Az 2 Yıl Ücretsiz Destek.

Kurumsal Web Tasarım

Firmanıza Özel Kurumsal Web Tasarımları ile Her Zaman Bir Adım Önde Olun. Cmr Soft Olarak Sadece Web Tasarlamıyoruz. Firmanızın Kimliğini Dijital Dünya’ya Taşıyoruz.

Gelin Siz de Cmr soft Farkı ile Tanışın.

Cmr Soft'u Tercih Etmeniz İçin 5 Neden

Müşteri Memnuniyeti
7/24 Telefon ve Ticket Desteği
Satış Sonrası Hizmet
Sürekli Güncel Yazılım
Tecrübeli Ekip